We use 'cookies' in order to provide you with a better experience. By using our services, you agree to our use of cookies. (Learn More about Cookies) Close

To Win And Both Teams To Score - 90 Mins

Sat 24 Jun
Time Match 1 X 2
10:30
Long An v Ho Chi Minh VIE V-league
19/5 7/2 13/5 32
10:45
Ubon UMT FC v Suphanburi FC THA Thai Premier League
13/5 7/2 17/4 32
11:00
Midtjylland v Aalborg Club Friendly
2/1 17/4 15/2 35
11:00
Randers FC v Skive Club Friendly
19/10 15/2 21/1 34
11:00
Chiangrai United v Ratchaburi FC THA Thai Premier League
9/5 17/4 13/2 32
11:00
Piast Gliwice v GKS Tychy 71 Club Friendly
11/5 17/4 15/2 35
11:00
Sai Gon FC v XSKT Can Tho VIE V-league
17/10 11/2 13/1 32
11:30
Ha Noi TT v Mh Hai Phong VIE V-league
23/10 19/5 11/2 32
11:30
Baoding Yingli v Dalian Yifang CHN Jia League
10/1 19/4 2/1 54
11:35
Beijing Konggu v Zhejiang Yiteng CHN Jia League
5/2 17/4 15/2 55
11:35
Hangzhou Greentown v Guizhou Renhe CHN Jia League
6/1 15/4 7/2 54
11:35
Shandong Luneng v Guizhou Zhicheng CHN China Super League
9/4 19/4 11/1 71
11:35
Tianjin Teda v Guangzhou R and F CHN China Super League
17/5 7/2 15/4 71
11:35
Nei Mongol Zhongyou v Xinjiang Tianshan Leopard CHN Jia League
11/5 5/1 11/1 55
11:35
Chongqing Lifan Newsensation v Changchun Yatai CHN China Super League
7/2 19/5 7/1 70
11:45
Meizhou Hakka v Qingdao Huanghaizhiyao CHN Jia League
17/5 18/5 11/2 52
12:00
Viktoria Griesheim v SV Wehen Wiesbaden Club Friendly
50/1 18/1 1/1 33
12:00
Roa (W) v Sandviken (W) NOR Toppserien - Women
12/5 11/2 16/1 33
12:00
Nakhon Ratchasima v Chonburi FC THA Thai Premier League
9/2 18/5 16/5 32
12:00
Pattaya United v Buriram PEA THA Thai Premier League
21/2 11/2 29/20 33
12:00
FC Slovan Liberec v FC Oberlausitz Neugersdorf Club Friendly
7/5 5/1 9/1 36
13:00
Sisaket v Bangkok Glass THA Thai Premier League
6/1 17/4 31/20 33
13:00
Grand Bodo (W) v Kolbotn (W) NOR Toppserien - Women
7/2 7/2 3/1 32
13:00
Ordabasy v Kayrat KAZ Kazakhstan Super League
6/1 15/4 7/2 32
13:00
Crusaders v Bala Club Friendly
19/10 19/4 19/2 35
13:00
FC Irtysh Pavlodar v Kaisar Kyzylorda KAZ Kazakhstan Super League
16/5 19/4 12/1 32
13:00
FK Dolgie Prudy v Ruan-Tosno Club Friendly
18/1 13/2 19/10 34
13:00
VfL Sportfreunde Lotte v SC Wiedenbruck 2000 Club Friendly
2/1 17/4 15/2 35
13:00
Rentistas v Central Espanola URU Segunda Division
18/5 7/2 19/5 33
13:00
Chemnitzer FC v FK Banik Sokolov Club Friendly
2/1 9/2 17/2 35
13:00
Klepp v Stabaek (W) NOR Toppserien - Women
11/2 18/5 7/2 32
13:30
Frydek-Mistek v Vitkovice Club Friendly
7/2 7/2 13/5 35
14:00
Debreceni VSC v MFk Zemplin Michalovce Club Friendly
21/10 19/5 11/2 35
14:00
Club River Plate v Guairena FC PAR Division Intermedia
10/3 18/5 5/1 32
14:00
Keflavik v Thor Akureyri ICE Division 1
85/40 15/4 19/4 32
14:00
Fjolnir v Valur Reykjavik ICE Premier league
5/1 15/4 23/10 32
14:00
FK Krumkachy v Dinamo Minsk BLR Belarus Premier League
22/1 6/1 10/3 31
14:00
Leiknir Faskrudsfjordur v Throttur Reykjavik ICE Division 1
17/2 19/4 17/10 32
14:30
Kolos Kovalivka v Olimpik Donetsk Club Friendly
13/2 19/5 5/2 36
14:30
America de Quito v CD Colon FC ECU Primera B
7/2 4/1 15/2 32
14:30
FC Thun v Neuchatel Xamax Club Friendly
85/40 19/5 5/1 35
15:00
New Zealand v Portugal Confederations Cup
35/1 21/2 21/10 94
15:00
Diosgyori VTK v Bekescsabai Elore FC Club Friendly
12/5 19/5 6/1 36
15:00
MSK Zilina v Podbeskidzie Bielsko Biala Club Friendly
17/10 11/2 12/1 35
15:00
Almirante Brown v Excursionistas BsAs ARG Primera B Metropolitana
19/5 11/2 18/1 32
15:00
Chiasso v FC Sion Club Friendly
14/1 6/1 19/10 34
15:00
Amkar Perm v Aluminij Club Friendly
9/4 9/2 19/2 36
15:00
Mexico v Russia Confederations Cup
4/1 18/5 19/4 98
15:00
Legia Warsaw v Wisla Plock Club Friendly
2/1 17/4 7/1 35
15:00
St Gallen v SCR Altach Club Friendly
29/10 7/2 10/3 35
15:00
Torpedo Zhodino v Shakhtyor Soligorsk BLR Belarus Premier League
13/2 19/5 5/1 32
15:00
Maccabi Tel Aviv v Spartak Trnava Club Friendly
2/1 22/5 8/1 35
16:00
SK Sturm Graz v CSKA Moscow Club Friendly
4/1 18/5 12/5 35
16:00
Arka Gdynia v Apoel Nicosia Club Friendly
11/2 19/5 12/5 35
16:00
FK Spartak Subotica v Krylya Sovetov Club Friendly
7/2 7/2 14/5 35
16:00
Zenit St Petersburg v Ludogorets Club Friendly
17/5 7/2 18/5 36
16:00
FC Gomel v FC Minsk BLR Belarus Premier League
17/5 5/1 14/1 32
16:00
Ujpest v SV Ried Club Friendly
85/40 15/4 19/4 35
16:00
Valerenga v Lillestrom NOR Tippeligaen
3/1 18/5 9/2 59
17:00
Stjarnan Gardabae v Akranes ICE Premier league
6/4 19/4 8/1 33
17:00
NK Inter Zapresic v Domzale Club Friendly
7/2 7/2 29/10 35
17:00
CD Universidad Catolica Quito v El Nacional ECU Primera A , Ecuador
29/10 18/5 5/1 33
17:00
Ka Akureyri v KR Reykjavik ICE Premier league
9/2 7/2 16/5 33
17:05
Brown De Adrogue v Guillermo Brown ARG Nacional B
5/1 19/5 6/1 32
17:30
Limerick FC v Saint Patricks Athletic IRE Premier League
14/5 18/5 9/2 44
17:30
New York Red Bulls v New York City USA Major League Soccer
12/5 18/5 19/4 70
17:30
Ayacucho FC v Juan Aurich PER Torneo Apertura
23/10 9/2 19/2 33
18:00
Duque De Caxias v Tigres Brasil BRA Campeonato Carioca
5/2 19/5 6/1 33
18:00
Rampla Jrs v Fenix URU Primera Division
4/1 18/5 11/2 32
18:00
Nueva Chicago v Los Andes ARG Nacional B
17/4 4/1 15/2 32
18:00
Barcelona RJ v Olaria BRA Campeonato Carioca 2
16/5 17/4 17/2 32
18:00
Matonense SP U20 v Noroeste SP U20 BRA U20 League
11/1 11/2 17/10 32
18:00
Ottawa Fury v NY Red Bulls II USL 1
13/5 15/4 5/1 33
18:00
Progreso v Deportivo Maldonado URU Segunda Division
18/5 18/5 5/1 32
18:00
Macae v Joinville BRA Serie C
9/2 7/2 17/5 32
18:00
Juventude U20 v Cruzeiro U20 BRA U20 League
15/8 4/1 11/2 32
18:00
Barra Mansa FC v Audax Rio RJ BRA Campeonato Carioca
21/2 22/5 10/3 32
18:00
Villa Teresa v CA Torque URU Segunda Division
18/5 7/2 17/4 32
18:00
Danubio v Racing Club Montevideo (URU) URU Primera Division
19/5 18/5 9/2 32
18:15
Cobh Ramblers v Shelbourne FC IRE First Division
17/5 19/5 13/2 32
18:15
Supersport United v Orlando Pirates SAF Nedbank Cup
6/1 15/4 5/1 32
18:30
Deportivo Armenio v Sportivo Italiano ARG Prim C Metro
17/4 17/4 19/2 32
18:30
Sportivo Barracas v Defensores Unidos ARG Prim C Metro
9/2 19/5 13/2 32
18:30
Mogi Mirim SP v Volta Redonda BRA Serie C
5/1 18/5 17/4 32
18:30
Ca Fenix Buenos Aires v UAI Urquiza ARG Primera B Metropolitana
11/2 15/4 11/2 32
18:30
San Telmo v Deportivo Espanol ARG Primera B Metropolitana
19/4 19/5 7/1 32
18:30
Deportivo Riestra v Talleres Remedios ARG Primera B Metropolitana
15/4 19/4 13/1 32
18:30
Club Atletico Atlanta v Club Comunicaciones ARG Primera B Metropolitana
4/1 17/4 19/2 32
18:45
Czech Republic U21 v Denmark U21 U21 Euro Championship
7/4 4/1 11/2 79
18:45
Italy U21 v Germany U21 U21 Euro Championship
17/4 7/2 29/10 78
19:00
Nacional Asuncion v Guarani (Par) PAR Primera Division
19/2 9/2 23/10 33
19:00
Fernando De La Mora v Ovetense PAR Division Intermedia
7/2 7/2 4/1 32
19:00
Real Potosi v Blooming BOL Bolivia Primera
15/8 4/1 6/1 32
19:00
Libertad Asuncion v Independiente FBC PAR Primera Division
23/10 11/2 15/1 33
19:00
Confianca v Botafogo PB BRA Serie C
19/5 15/4 6/1 32
19:00
Bragantino v Sao Bento BRA Serie C
7/2 19/5 7/1 32
19:00
C.S.D. Defensa Y Justicia v Gimnasia La Plata ARG Primera Division
31/10 9/2 21/2 40
19:05
C.A. Platense v Villa San Carlos ARG Primera B Metropolitana
4/1 22/5 21/2 32
19:30
Brasil RS v Internacional RS BRA Serie B - Brasileiro
13/2 19/5 19/4 32
19:30
Goias v Vila Nova FC Goiania BRA Serie B - Brasileiro
18/5 4/1 15/2 32