We use 'cookies' in order to provide you with a better experience. By using our services, you agree to our use of cookies. (Learn More about Cookies) Close

Both Teams to Score - 90 Mins

Sat 24 Jun
Time Match Yes No
10:30
Long An v Ho Chi Minh VIE V-league
2/5 17/10 32
10:45
Ubon UMT FC v Suphanburi FC THA Thai Premier League
9/20 8/5 32
11:00
Midtjylland v Aalborg Club Friendly
4/7 13/10 35
11:00
Royal Thai Army v Nong Bua Pitchaya THA Division 2
7/10 11/10 12
11:00
Randers FC v Skive Club Friendly
37/40 31/40 34
11:00
Sola v Halsen NOR Division 3
1/3 21/10 14
11:00
Pors-Grenland v Sandnes Ulf 2 NOR Division 3
1/1 3/4 14
11:00
Chiangrai United v Ratchaburi FC THA Thai Premier League
40/85 31/20 32
11:00
Piast Gliwice v GKS Tychy 71 Club Friendly
8/13 23/20 35
11:00
FK Panevezys v Dziugas Telsiai LIT Lithuanian Cup
9/20 8/5 13
11:00
Sai Gon FC v XSKT Can Tho VIE V-league
4/6 11/10 32
11:00
Frigg v Ready NOR Division 3
1/4 13/5 14
11:30
Baoding Yingli v Dalian Yifang CHN Jia League
3/4 1/1 54
11:35
Beijing Konggu v Zhejiang Yiteng CHN Jia League
7/10 21/20 55
11:35
Hangzhou Greentown v Guizhou Renhe CHN Jia League
3/4 1/1 54
11:35
Shandong Luneng v Guizhou Zhicheng CHN China Super League
4/5 37/40 71
11:35
Tianjin Teda v Guangzhou R and F CHN China Super League
8/15 11/8 71
11:35
Nei Mongol Zhongyou v Xinjiang Tianshan Leopard CHN Jia League
31/40 20/21 55
11:35
Chongqing Lifan Newsensation v Changchun Yatai CHN China Super League
5/6 9/10 70
11:45
Meizhou Hakka v Qingdao Huanghaizhiyao CHN Jia League
7/10 21/20 52
12:00
Viktoria Griesheim v SV Wehen Wiesbaden Club Friendly
7/10 21/20 33
12:00
Roa (W) v Sandviken (W) NOR Toppserien - Women
1/1 3/4 33
12:00
Vejle U21 v Helsingor IF U21 U21 League
2/9 29/10 14
12:00
Nakhon Ratchasima v Chonburi FC THA Thai Premier League
3/5 6/5 32
12:00
Brattvag IL v Brann 2 NOR Division 3
3/10 9/4 14
12:00
Ullern v Holmen NOR Division 3
1/3 21/10 13
12:00
Bangkok FC v Chainat FC THA Division 2
2/5 7/4 13
12:00
Pattaya United v Buriram PEA THA Thai Premier League
8/15 11/8 33
12:00
Rubio Nu (R) v Deportivo Capiata (R) PAR Reserve League
3/10 9/4 14
12:00
FC Slovan Liberec v FC Oberlausitz Neugersdorf Club Friendly
40/85 6/4 36
12:15
Stjordals/Blink v Junkeren NOR Division 3
1/4 5/2 13
13:00
Forde v Spjelkavik NOR Division 3
2/5 7/4 13
13:00
Sisaket v Bangkok Glass THA Thai Premier League
4/11 19/10 33
13:00
Grand Bodo (W) v Kolbotn (W) NOR Toppserien - Women
9/20 8/5 32
13:00
Ordabasy v Kayrat KAZ Kazakhstan Super League
3/4 1/1 32
13:00
Crusaders v Bala Club Friendly
8/13 23/20 35
13:00
FC Irtysh Pavlodar v Kaisar Kyzylorda KAZ Kazakhstan Super League
21/20 8/11 32
13:00
FK Dolgie Prudy v Ruan-Tosno Club Friendly
20/23 5/6 34
13:00
Traff v Verdal NOR Division 3
1/4 13/5 14
13:00
VfL Sportfreunde Lotte v SC Wiedenbruck 2000 Club Friendly
3/5 6/5 35
13:00
Rentistas v Central Espanola URU Segunda Division
4/7 13/10 33
13:00
FK Trakai II v FC Stumbras II LIT Division 1
8/15 11/8 14
13:00
Chemnitzer FC v FK Banik Sokolov Club Friendly
8/13 23/20 35
13:00
Floya v Mjolner NOR Division 3
3/10 9/4 14
13:00
Klepp v Stabaek (W) NOR Toppserien - Women
7/10 21/20 32
13:30
Frydek-Mistek v Vitkovice Club Friendly
2/5 7/4 35
13:30
FK Obod Tashkent v Pakhtakor UZB Uzbekistan PFL
8/11 1/1 14
14:00
Madla v Flekkeroy NOR Division 3
4/11 19/10 14
14:00
Debreceni VSC v MFk Zemplin Michalovce Club Friendly
9/20 31/20 35
14:00
Harstad v Skjervoy NOR Division 3
4/9 13/8 14
14:00
Sverresborg v Kolstad NOR Division 3
1/6 18/5 14
14:00
FK Fyllingsdalen v Fjora NOR Division 3
2/5 17/10 14
14:00
Club River Plate v Guairena FC PAR Division Intermedia
13/20 23/20 32
14:00
Korsvoll v Valdres Fk NOR Division 3
2/5 7/4 14
14:00
Staal Jorpeland v Brodd NOR Division 3
2/7 12/5 14
14:00
KFUM v Brumunddal NOR Division 2
7/10 20/23 13
14:00
Sortland v Salangen NOR Division 3
4/6 11/10 13
14:00
Krakeroy v Sprint-Jeloy NOR Division 3
3/10 9/4 14
14:00
Zalgiris Vilnius v Atlantas Klaipeda LIT Lithuanian Cup
5/4 3/5 13
14:00
Skeid v Follo NOR Division 2
8/11 17/20 14
14:00
Raufoss IL v Baerum SK NOR Division 2
4/11 8/5 13
14:00
Keflavik v Thor Akureyri ICE Division 1
4/9 13/8 32
14:00
Fjolnir v Valur Reykjavik ICE Premier league
1/2 6/4 32
14:00
Oppsal v Moss FK NOR Division 3
1/4 13/5 14
14:00
FK Krumkachy v Dinamo Minsk BLR Belarus Premier League
29/20 1/2 31
14:00
Fana v Honefoss NOR Division 2
2/5 6/4 13
14:00
Stord Sunnhordland v Sotra Sportsklubb NOR Division 3
2/9 29/10 14
14:00
Kjelsas v Nybergsund NOR Division 2
40/85 5/4 13
14:00
Orn Horten v Ostsiden NOR Division 3
2/5 7/4 14
14:00
Leiknir Faskrudsfjordur v Throttur Reykjavik ICE Division 1
4/7 13/10 32
14:00
Tynset v Lokomotiv Oslo NOR Division 3
4/7 13/10 14
14:30
Kolos Kovalivka v Olimpik Donetsk Club Friendly
8/13 23/20 36
14:30
America de Quito v CD Colon FC ECU Primera B
20/23 17/20 32
14:30
FC Thun v Neuchatel Xamax Club Friendly
9/20 31/20 35
15:00
New Zealand v Portugal Confederations Cup
7/5 40/85 94
15:00
Diosgyori VTK v Bekescsabai Elore FC Club Friendly
4/7 5/4 36
15:00
MSK Zilina v Podbeskidzie Bielsko Biala Club Friendly
13/20 11/10 35
15:00
Flisa v Gjovik-lyn NOR Division 3
1/4 5/2 14
15:00
Almirante Brown v Excursionistas BsAs ARG Primera B Metropolitana
29/20 1/2 32
15:00
Chiasso v FC Sion Club Friendly
4/5 10/11 34
15:00
Amkar Perm v Aluminij Club Friendly
7/10 21/20 36
15:00
Mexico v Russia Confederations Cup
3/4 21/20 98
15:00
Legia Warsaw v Wisla Plock Club Friendly
11/20 13/10 35
15:00
St Gallen v SCR Altach Club Friendly
2/5 17/10 35
15:00
Torpedo Zhodino v Shakhtyor Soligorsk BLR Belarus Premier League
1/1 3/4 32
15:00
Maccabi Tel Aviv v Spartak Trnava Club Friendly
4/7 5/4 35
16:00
SK Sturm Graz v CSKA Moscow Club Friendly
4/9 13/8 35
16:00
Arka Gdynia v Apoel Nicosia Club Friendly
8/15 11/8 35
16:00
FK Spartak Subotica v Krylya Sovetov Club Friendly
2/5 17/10 35
16:00
Zenit St Petersburg v Ludogorets Club Friendly
1/2 7/5 36
16:00
FC Gomel v FC Minsk BLR Belarus Premier League
6/5 8/13 32
16:00
Ujpest v SV Ried Club Friendly
4/9 13/8 35
16:00
Valerenga v Lillestrom NOR Tippeligaen
4/7 11/8 59
16:30
Atletico Astorga v CD Vitoria ESP Tercera Division Playoffs
19/20 4/5 13
17:00
Stjarnan Gardabae v Akranes ICE Premier league
40/85 8/5 33
17:00
Pena Sport v Naxara ESP Tercera Division Playoffs
8/15 11/8 13
17:00
NK Inter Zapresic v Domzale Club Friendly
4/9 13/8 35
17:00
CD Universidad Catolica Quito v El Nacional ECU Primera A , Ecuador
4/7 13/10 33
17:00
Ka Akureyri v KR Reykjavik ICE Premier league
3/5 5/4 33
17:05
Brown De Adrogue v Guillermo Brown ARG Nacional B
1/1 3/4 32
17:30
Limerick FC v Saint Patricks Athletic IRE Premier League
11/20 29/20 44
17:30
New York Red Bulls v New York City USA Major League Soccer
1/2 8/5 70
17:30
Ayacucho FC v Juan Aurich PER Torneo Apertura
3/4 1/1 33
18:00
Duque De Caxias v Tigres Brasil BRA Campeonato Carioca
4/7 13/10 33
18:00
Rampla Jrs v Fenix URU Primera Division
31/40 19/20 32
18:00
Nueva Chicago v Los Andes ARG Nacional B
1/1 3/4 32
18:00
Barcelona RJ v Olaria BRA Campeonato Carioca 2
9/10 5/6 32
18:00
Votuporanguense U20 v Comercial FC U20 BRA U20 League
40/85 31/20 32
18:00
Matonense SP U20 v Noroeste SP U20 BRA U20 League
13/20 23/20 32
18:00
Ottawa Fury v NY Red Bulls II USL 1
4/7 13/10 33
18:00
Progreso v Deportivo Maldonado URU Segunda Division
4/6 11/10 32
18:00
Macae v Joinville BRA Serie C
8/13 6/5 32
18:00
Juventude U20 v Cruzeiro U20 BRA U20 League
2/5 7/4 32
18:00
Barra Mansa FC v Audax Rio RJ BRA Campeonato Carioca
1/1 3/4 32
18:00
Olimpic Xativa v Ecija ESP Tercera Division Playoffs
29/20 1/2 13
18:00
Botafogo SP U20 v Catanduvense U20 BRA U20 League
3/5 5/4 32
18:00
Villa Teresa v CA Torque URU Segunda Division
3/5 6/5 32
18:00
Danubio v Racing Club Montevideo (URU) URU Primera Division
4/6 11/10 32
18:15
Cobh Ramblers v Shelbourne FC IRE First Division
31/40 20/21 32
18:15
Supersport United v Orlando Pirates SAF Nedbank Cup
20/21 4/5 32
18:30
Deportivo Armenio v Sportivo Italiano ARG Prim C Metro
20/21 31/40 32
18:30
Sportivo Barracas v Defensores Unidos ARG Prim C Metro
37/40 4/5 32
18:30
Mogi Mirim SP v Volta Redonda BRA Serie C
31/40 20/21 32
18:30
Ca Fenix Buenos Aires v UAI Urquiza ARG Primera B Metropolitana
37/40 4/5 32
18:30
Central Cordoba Rosario v San Martin Burzaco ARG Prim C Metro
17/20 20/23 32
18:30
San Telmo v Deportivo Espanol ARG Primera B Metropolitana
1/1 3/4 32
18:30
Deportivo Riestra v Talleres Remedios ARG Primera B Metropolitana
6/5 3/5 32
18:30
Club Atletico Atlanta v Club Comunicaciones ARG Primera B Metropolitana
11/10 4/6 32
18:45
Czech Republic U21 v Denmark U21 U21 Euro Championship
2/5 9/5 78
18:45
Italy U21 v Germany U21 U21 Euro Championship
8/15 29/20 78
19:00
Nacional Asuncion v Guarani (Par) PAR Primera Division
3/4 1/1 33
19:00
Getafe v CD Tenerife ESP La Liga Segunda
1/1 8/11 17
19:00
Fernando De La Mora v Ovetense PAR Division Intermedia
4/7 13/10 32
19:00
Real Potosi v Blooming BOL Bolivia Primera
9/20 8/5 32
19:00
Libertad Asuncion v Independiente FBC PAR Primera Division
20/21 31/40 33
19:00
Confianca v Botafogo PB BRA Serie C
31/40 19/20 32
19:00
Bragantino v Sao Bento BRA Serie C
5/6 9/10 32
19:00
C.S.D. Defensa Y Justicia v Gimnasia La Plata ARG Primera Division
11/10 4/6 40
19:05
C.A. Platense v Villa San Carlos ARG Primera B Metropolitana
23/20 13/20 32
19:30
Brasil RS v Internacional RS BRA Serie B - Brasileiro
1/1 3/4 32
19:30
Goias v Vila Nova FC Goiania BRA Serie B - Brasileiro
9/10 17/20 32
19:30
Santa Cruz FC v Figueirense BRA Serie B - Brasileiro
31/40 20/21 32
19:30
Ceara CE v Oeste SP BRA Serie B - Brasileiro
37/40 4/5 32
19:30
Londrina v Juventude BRA Serie B - Brasileiro
1/1 3/4 32
20:00
Estudiantes Caseros v Acassuso ARG Primera B Metropolitana
11/10 4/6 32
20:00
El Entag El Harby v Smouha SC EGY Premier, Egypt
10/11 5/6 32
20:00
Dep. Municipal v Alianza Atletico PER Torneo Apertura
37/40 4/5 32
20:30
CSD Santa Rita v Gualaceo SC ECU Primera B
3/4 1/1 32
21:00
Penarol v Plaza Colonia URU Primera Division
10/11 4/5 32
21:00
Mushuc Runa v Tecnico Universitario ECU Primera B
3/4 1/1 32