שחזור סיסמא

הימור משחק - כדורגל - 90 דקות משחק

ו 25 אפריל
זמן משחק 1 X 2
05:30 ריידרס נגד אדלייד סיטי
AUS Southern Premier League
11/4 3/1 4/5 40
07:30 Salisbury (Aus) v Gawler
AUS South Australia State League
1/16 9/1 18/1 1
09:00 Zenit St Petersburg (R) v Volga Nizhnii Novgorod (R)
RUS Reserve League
21/20 9/4 23/10 1
09:30 מודבורי נגד נוארלונגה יונייטד
AUS South Australia State League
1/4 5/1 17/2 1
09:30 FK Krasnodar (R) v Lokomotiv Moscow (R)
RUS Reserve League
19/4 27/10 8/15 1
10:30 פורט מלבורן שארקס פ.צ נגד היידלברג
אוסטרליה (ויקטוריה) - ליגת העל
20/21 14/5 9/4 31
10:30 Bentleigh Greens v Dandenong Thunder SC
אוסטרליה (ויקטוריה) - ליגת העל
1/1 5/2 12/5 31

משחק

ו 25 אפריל
זמן משחק תוצאה מחיר תוצאה מחיר
12:00 San Miguel Beermen v Air21 Express
Philippines - PBA Governors Cup
San Miguel Beermen -7 17/20 אייר21 אקספרס +7 17/20 4
14:00 BK B and W Opava v BK Decin
Czech Republic - Men's Mattoni NBL
BK B and W Opava -4 33/40 BK דסין +4 33/40 4
16:00 סזולנוקי פויסקולה אולאז' נגד טריומף
גביע האתגר - גברים
סזולנוקי פויסקולה אולאז' +6.5 17/20 טריומף -6.5 17/20 8
16:00 צ.ס.ק.א נגד פנאתינאיקוס
יורוליג - גברים
צ.ס.ק.א -6.5 9/10 פנאתינאיקוס +6.5 9/10 8
16:00 בשיקטאש נגד טופאס
Turkey - Men's TBL
בשיקטאש -7 17/20 טופאס +7 17/20 4
17:00 ג'זיורו טרנוברזג נגד פרוקום
Poland - Men's DBL
ג'זיורו טרנוברזג +6 33/40 פרוקום -6 33/40 4
17:30 פיניקס האגן נגד ראטיופארם ULM
Germany - Men's Bundesliga
פיניקס האגן +4 17/20 ראטיופארם ULM -4 17/20 4
17:30 ארטלנד נגד טלקום באסקטס בון
Germany - Men's Bundesliga
ארטלנד -5 17/20 טלקום באסקטס בון +5 17/20 4
17:30 ברמרהאבן נגד וארזבורג B
Germany - Men's Bundesliga
ברמרהאבן -4 17/20 וארזבורג B +4 17/20 4
18:00 Cedevita Zagreb v KK Partizan Nis
ABL ASEAN League - Men
סדביטה זאגרב +4.5 4/5 KK Partizan Nis -4.5 4/5 8

טניס - האירועים הבאים - הימור משחק - משחק

ו 25 אפריל
זמן משחק 1 2
05:30 Groth / Guccione v Sugita / Udomchoke
Challenger - Shenzhen Mens Doubles - 2014
1/3 11/5 1
05:30 Risa Ozaki v Misaki Doi
ITF - Seoul Womens - 2014
8/13 6/5 1
06:00 הירוקי מורייה נגד מארקו קיודינלי
Challenger - Shenzhen Mens - 2014
7/4 2/5 1
07:00 Zuzana Luknarova v Kateryna Kozlova
ITF - איסטנבול נשים - 2014
3/1 2/9 1
07:00 Maria Sakkari v Hilda Melander
ITF - Heraklion Womens - 2014
1/1 8/11 1
07:00 Kimberley Zimmermann v Lou Brouleau
ITF - Heraklion Womens - 2014
1/1 8/11 1
07:00 Marie Benoit v Julia Wachaczyk
ITF - Heraklion Womens - 2014
2/7 5/2 1
07:30 Gajdosova / Sanders v Pavlovic / Pliskova
ITF - Seoul Womens Doubles - 2014
20/23 20/23 1
07:30 Delgado / Muller v Meffert / Puetz
Challenger - Shenzhen Mens Doubles - 2014
4/5 10/11 1
08:00 פמרה אוזגן נגד יוליה בייגלזמייר
ITF - איסטנבול נשים - 2014
2/1 4/11 1
X

אנא התחבר בכדי להמשיך

חדש ב BetVictor?